Адсорбированное маточное молочко, 25 пакетов по 1,5 г

Дата: 30.09.2019 №: 34659 Тип: продажа Просмотров: 9

Адсорбированное маточное молочко, 25 пакетов по 1,5 г

Цена: 105 грн.

Опис

Маточне бджолине адсорбоване сухе молочко має натуральну основу. Єдина його відмінність від нативного (рідкого) продукту – законсервований стан, отриманий за допомогою харчового сорбенту лактози. Речовина має унікальні властивості та склад. Маточне молочко – це секрет залоз робочих бджіл. Це дуже насичена поживна суміш – в ній присутні усі амінокислоти, більше 100 різноманітних мінеральних сполук, вітаміни. В ній знаходяться такі важливі елементи як залізо, цинк, марганець, кобальт, золото, магній, калій, натрій, фосфор, кремній, кальцій. Цікавим фактом є те, що бджолине маточне молочко самостійно стерилізується, тобто бактерії не можуть розмножуватися в цьому середовищі.

Маточне молочко підвищує життєвий тонус (особливо у літніх людей, в післяопераційний період, хронічно стомлених та людей, що проживають у несприятливих екологічних умовах), нормалізує обмінні процеси.

Регулює роботу ендокринної та нервової системи (добре зарекомендувало себе при депресії та стресових станах, неврозах, вегето-судинній дистонії).

Стимулює діяльність жіночих статевих залоз. Застосовується при порушеннях менструального циклу, для зняття неприємних симптомів клімаксу.

Сприяє нормальному розвитку дитини, покращенню апетиту.

Допомагає при проблемах старечої слабкості.

Покращує пам’ять, зір.

Нігті стають міцнішими, волосся – красивішим, а шкіра – здоровішою.

Підвищує загальне самопочуття та життєвий тонус. Є потужним антиоксидантом.

Сприяє зниженню рівня холестерину в крові, стабілізації артеріального тиску.

Стимулює кровотворну функцію, сприяє зниженню та ліквідації спазму судин.

Має яскраво виражену здатність обмежувати вплив стресу, а також будь-яких токсичних речовин на організм (прискорює виведення токсинів), що призводять до порушення роботи імунної системи.

Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, а також нирок та печінки.

Покращує дихальну та дренажну функції легенів; скорочувальну здатність міокарду.

Допомагає кращому засвоєнню харчових продуктів.

Застосовується при лікуванні «фізіологічної жовтухи» у дітей (очищує печінку від токсинів).

БДЖОЛИНЕ МАТОЧНЕ МОЛОЧКО містить:

Групи ферментів – усі незамінні насичені, ненасичені, жирні, нежирні, вільні амінокислоти, включаючи 10HDA-10-гідрокси-2-деценову, яка в природі міститься лише в БДЖОЛИНОМУ МОЛОЧЦІ.

Ці ферменти сприяють відновленню кровообігу органів та систем, підвищенню імунітету, очищенню судин від бляшок, розрідженню крові, зниженню рівня холестерину та цукру в крові, розщепленню жирів, нормалізації ваги, відновленню тканинного дихання, тиску, тонусу судин та їх прохідності.

Сульфгідрильні групи (органічні сполуки), котрі виводять токсини, отрути, важкі метали, продукти життєдіяльності клітин, радіацію, каву, алкоголь, тютюн, наслідки харчових та екологічних отруєнь, що сприяє сповільненню процесів старіння.

Гормоноподібні природні речовини (НЕ гормони!) – тестостерон, прогестерон, естрадіол, які нормалізують гормональний фон, запускають процеси регенерації тканин органів (омол

Контакты:

Людмила
Киевская обл.  ...
Стратегическое шоссе 35

Показать контакты