НОВИНКА!!! Гліоксія,10 смужок

Дата: 12.07.2019 №: 33460 Тип: продажа Просмотров: 86

НОВИНКА!!! Гліоксія,10 смужок

Гліоксія,10 смужок для лікування варроатозу

Показання щодо використання: Препарат «Гліоксія» призначений для лікування варроатозу бджіл (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Фармакологічна дія: Препарат «Гліоксія» проявляє високу системну активність при профілактиці та лікуванні варроатозу на різних стадіях розвитку захворювання. Препарат «Гліоксія» проявляє спрямовану акарицидну контактну дію щодо кліща варроа, та характеризується широким спектром протипаразитарного та інсектицидного впливу щодо воскової молі та збудників акарапідозу та браулезу. Діючі речовини препарату «Гліоксія», – гліцерин та щавелева кислота, проявляють яскраво-виражену селективну дію, - активно діють на життєві центри ектопаразитів, викликаючи їх ефективне ураження, параліч та загибель. Препарат «Гліоксія» містить лікувальні та екологічно безпечні компоненти, що не накопичуються у меді та інших продуктах бджільництва, - гліцерин, щавелеву кислоту, вазелінове масло, тому ветеринарний препарат «Гліоксія» можна застосовувати без суттєвих обмежень щодо строків медозбору та пори року. Довготривале систематичне використання смужок препарату «Гліоксія» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів підвищеної резистентності.

Форма випуску: картонні смужки, розміром 150 мм х 20 мм х 3 мм, кількість – 10 шт; первинне пакування - поліетиленовий пакет, вторинне пакування - фольгований полімерний пакет.

Складові компоненти, - 1 акарицидна смужка препарату «ГЛІОКСІЯ» містить:

гліцерин – 6,250 г, щавелева кислота – 3,125 г, вазелінова масло – 1,725 г

діючі речовини, - 1 акарицидна смужка препарату «ГЛІОКСІЯ» містить:

гліцерин – 6,250 г,

щавелева кислота – 3,125 г,

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «Гліоксія» бджолосімей, вражених кліщем варроа, проводять навесні, після першого обліту бджіл, влітку та восени, після закінчення основного періоду медозбору. Препарат «Гліоксія» можна застосовувати у будь-яку пору року для лікування варроатозу у випадках інтенсивної інвазії бджолосімей та проведення профілактичних заходів на початкових стадіях захворюваннь бджіл. Перед підвішуванням смужок, дно вулика вкривають чистим аркушем паперу змащеним вазеліновим маслом або олією. Через 24 години після вивішування смужок дно перевіряють на наявність загиблих кліщів Varroa destructor. Обробку бджолосімей препаратом «Гліоксія» проводять з розрахунку 2 пластини на 1 бджолосім’ю силою 10 гніздових рамок, з розміщенням між 3-4 та 7-8 соторамками, і 1 пластину на бджолосім’ю силою 5 гніздових рамок, з розміщенням в центрі гнізда. Смужки препарату «Гліоксія» залишають у гнізді протягом від 3 до 20 діб, в залежності від кількості печатного розплоду.

Застереження: Не застосовувати препарат «Гліоксія» одночасно з іншими препаратами проти варроатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Гліоксія», ви

Контакты:

Людмила
Киев
Стратегическое шоссе 35

Показать контакты