Амитраз-Т (амитраз,тимол,пихтовое масло)

Дата: 09.07.2019 №: 33417 Тип: продажа Просмотров: 21

Амитраз-Т (амитраз,тимол,пихтовое масло)

Цена: 39 грн.

Амитраз-Т (амитраз,тимол,пихтовое масло)

Ціна :39 грн

т. 0671286809

т. 0660309495 (Марина, Анна)

«Амітраз-Т», 10 смужок для лікування варроатозу та акарапідозу

Показання щодо використання: Препарат «Амітраз-Т» призначений для лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок з дерев’яного шпону розміром 200х20х0,8 мм.

Складові компоненти: Одна смужка містить діючі речовини: амітраз – 6.75 мг/пл, тимол – 84 мг/пл, ялицева ефірна олія – 42 мг/пл, допоміжні речовини.

Фармакологічна дія: Препарат «Амітраз-Т» проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні варроатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Діючі речовини препарату «Амітраз-Т», – амітраз, тимол, ялицева ефірна олія, проявляють селективну дію щодо ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Амітраз-Т» взаємодіють з натрієвими канальцями мембран нервових клітин, в результаті чого спостерігається затримка реполяризації мембрани нервових клітин ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Амітраз-Т» викликають тривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що призводить до ураження, паралічу та загибелі ектопаразитів.

Речовина амітраз являється специфічним акарицидом системної дії, активним щодо паразиту медоносної бджоли кліща Varroa destructor, проявляє яскраво-виражену репелентну та інсектицидну дію.

Тимол – фізіологічно-активна речовина, що міститься в чебрецевій ефірній олії, широко використовується у бджільництві, як засіб проти варроазу та акарапідозу бджіл.

Ялицева ефірна олія, - являється природним натуральним екологічно чистим продуктом, який проявляє не лише акарицидні та репелентні властивості, а також володіє високими бактерицидними, фунгіцидними та імуностимулюючими характеристиками.

Препарат «Амітраз-Т» містить високоактивні реагенти, - амітраз та тимол, що забезпечує його високу акарицидну активність при лікуванні вароатозу (Varroa destructor), а також ялицеву ефірну олію, що забезпечує загальну інсектицидну дію при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella). Використання смужок препарату «Амітраз-Т» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів, підвищеної резистентності.

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «Амітраз-Т» бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor, проводять навесні, після першого обліту, влітку та восени, після закінчення періоду медозбору. Для отримання найбільшого лікувального ефекту уражені кліщем бджолині сім'ї обробляють після видалення з них розплоду. Весною, обробку препаратом «Амітраз-Т» проводять в період від першого обліту бджіл до початку першого медозбору за 15-20 днів. Восе

Контакты:

Людмила
Киев
Стратегическое шоссе 35

Показать контакты