Таблевар (термічні таблетки для лікування варроатозу бджіл )

Дата: 04.06.2019 №: 32879 Тип: продажа Просмотров: 47

Цена: 39 грн.

Таблевар (термічні таблетки для лікування варроатозу бджіл )

Цена: 39 грн.

т. 0671286809

т. 0660309495 (Марина, Анна)

«Таблевар», термічні таблетки для лікування варроатозу бджіл (фасування - флакон 20 таблеток)

Показання щодо використання: препарат «Таблевар» призначений для лікування варроатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: пластиковий флакон, що містить 20 таблеток, масою 0,450 г.

Складові компоненти: амітраз — 12.50 мг, тимол – 6.25 мг, ментол – 4.17 мг, калієва селітра - 4.00 мг, стабілізатор – 1.50 мг, допоміжні компоненти – 1,00 мг.

Фармакологічна дія: Препарат «Таблевар» проявляє яскраво виражену інсектицидну дію при лікуванні варроатозу, та протипаразитарну дію, при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Під час тління таблетки препарату «Таблевар» інтенсивно виділяється дим, в інтенсивному тоці якого, ефективно переносяться діючі речовини: амітраз, тимол, ментол. При цьому увесь об’єм вулика швидко насичується парами активних компонентів препарату «Таблевар», а їх концентрація залишається стабільною протягом усього часу експлікації, - 30 хв. При температурі тління таблет-масси відбувається інтенсивне випаровування та сублімація хімічних субстанцій в вигляді активних парів, які, в суцільному щільному потоці диму, рівномірно розповсюджуються в об’ємі вулика. Діючі речовини препарату «Таблевар», - амітраз, тимол, ментол, розповсюджуючись в газовій фазі, ефективно розподіляються в загальному об’ємі вулика та проявляють збуджуючий вплив на нервову систему паразитів, активно вражаючи їх та викликаючи параліч. Вражені паразити опадають на дно вулика безпосередньо в процесі обробки та протягом часу додаткової експлікації - 30 хв. Діючі речовини препарату продовжують діяти в організмах паразитів ще наступні 2-3 доби, викликаючи їх поступове враження та загибель.

Дозування та спосіб використання:

Обробку препаратом «Таблевар» бджолосімей, проводять навесні, влітку та восени.

Термічні таблетки препарату «Таблевар» застосовують для обробки бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor, навесні, - починаючи з першого обліту бджіл, влітку, - за 20 днів до основного медозбору та після виходу молодих бджіл з розплоду, восени, - після відкачування товарного меду та формування гнізд на зимівлю. Обробку препаратом «Таблевар» слід проводити рано вранці або ввечері при температурі навколишнього повітря від +5°С до + 15°С. Безрозплідні виводки та пакети бджіл можна обробляти протягом усього бджільницького сезону. Для отримання найбільшого лікувального ефекту уражені кліщем бджолині сім'ї обробляють після видалення з них розплоду.

Препарат «Таблевар» застосовується з розрахунку 1 термічна таблетка на 1 бджолосім’ю з 10 соторамок. Перед початком обробки препаратом «Таблевар» вулик герметизують, на дно вулика встано

Контакты:

продам
Киев
Стратегическое шоссе 35

Показать контакты