Тиматол

Дата: 22.04.2019 №: 32141 Тип: продажа Просмотров: 27

Тиматол

Цена: 53 грн.

«Тиматол», 10 смужок для лікування варроатозу та акарапідозу,

препарат не містить антибіотиків та фунгіцидів

Препарат «Тиматол» містить тимол, - природну фізіологічно-активну речовину, що міститься в чебреці Thymus vulgaris, яка проявляє високі антисептичні властивості, та природне екологічно чисте ялицеве ефірне масло. Препарат «Тиматол» не містить антибіотиків, хімічних інсектицидів, синтетичних піретроїдів та фунгіцидів. Довготривале систематичне використання смужок препарату «Тиматол» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів підвищеної резистентності. Препарат «Тиматол» застосовують без суттєвих обмежень щодо строків медозбору та пори року, оскільки природні екологічно чисті компоненти препарату «Тиматол» не накопичуються у меді та інших продуктах бджільництва.

Показання щодо використання: Препарат «Тиматол» призначений для лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок дерев’яного шпону розміром 200 х 20 х 0.55 мм.

Складові компоненти: 1 смужка препарату «Тиматол» містить діючі речовини: тимол – 60.00 мг/пл, ялицеве ефірне масло – 80.00 мг/пл, допоміжні компоненти.

Фармакологічна дія: Препарат «Тиматол» активно проявляє яскраво виражену акарицидну, інсектицидну, протипаразитарну контактну дію при лікуванні варроатозу, та при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Діючі речовини препарату «Тиматол», – тимол та ялицеве ефірне масло, проявляють селективну дію щодо ектопаразитів, активно діючи в мембранах нервових клітин, викликаючи затримку реполяризації мембрани в нервових клітинах ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Тиматол», – тимол та ялицеве ефірне масло, викликають довготривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що ефективно призводить до їх ураження, паралічу та загибелі.

Тимол – фізіологічно-активна речовина, природний антисептик, що міститься в чебрецевому ефірному маслі, широко використовується у бджільництві, як засіб проти варроатозу та акарапідозу бджіл.

Ялицеве ефірне масло, - природний натуральний екологічно чистий продукт, який проявляє не лише акарицидні та репелентні властивості, а також володіє високими бактерицидними, фунгіцидними та імуностимулюючими характеристиками.

Препарат «Тиматол» містить високоактивні реагенти, - тимол, що забезпечує його високу акарицидну активність для боротьби з варроатозом (Varroa destructor), та ялицеве ефірне масло, що забезпечує загальну інсектицидну дію при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «Тиматол» бджолосімей, вражених кліщем варроа (Varroa destructor), проводять навесні, після першого обліту бдж

Контакты:

продам
Киев
Стратегическое шоссе 35

Показать контакты