Монтажник Польща. Робота монтажник в Польщі. Легально робота, вакансії. Робота для українців

Дата: 09.03.2019 №: 31267 Тип: предложение Просмотров: 23

Монтажник Польща. Робота монтажник в Польщі. Легально робота, вакансії. Робота для українців

Цена: 20000 грн.

Бажаєте отримувати гідну оплату за свою працю? Компанія Workbalance пропонує реальні робочі місця на підприємствах Польщі. Вакансії монтажників в Польщі.

Співпраця з компанією Workbalance починається з вашого бажання поліпшити своє матеріальне становище і життя своїх близьких. Workbalance пропонує вакансії монтажників на підприємствах і будівельних об'єктах в Польщі. Безкоштовне працевлаштування в Польщі з можливістю отримувати європейські зарплати за свій сумлінну працю. Безкоштовні вакансії монтажників для українців в Польщі. Ми запропонуємо великий вибір вакансій.

Правильне юридичне оформлення договору.

ВСІ вакансії абсолютно безкоштовні.

Ми виправдовуємо очікування звернулися до нас українців. Тільки надійні робочі місця. Робота монтажник в Польщі офіційно. Всебічна підтримка та допомога в оформленні документів. Робочий тиждень 6 днів. Залежно від кваліфікації і кількості виконаної роботи ваш заробіток складе від трьох до чотирьох з половиною тисяч злотих.

Компанія Workbalance підтримує своїх клієнтів на всіх етапах оформлення та під час роботи. Знайдіть свою безкоштовну вакансію вже зараз, звертайтесь в Workbalance!

Пишіть в вайбер.

Ліцензія: KRAZ №16972.

Контакты:

Александр.
Винница, Винницкая область

Показать контакты