Негласний супровід осіб, що відпочивають на закордонних курортах.

Дата: 11.02.2019 №: 30722 Тип: предложение Просмотров: 28

Негласний супровід осіб, що відпочивають на закордонних курортах.

Негласний супровід осіб, що відпочивають на закордонних та українських курортах.

У житті бувають випадки, коли Ви не маєте можливості виїхати на відпочинок разом зі своєю коханою/коханим внаслідок збігу непередбачених обставин - робота, термінове замовлення, особисті проблеми і т.п.

Ви справедливо побоюєтеся, що Ваша кохана людина здатна закрутити курортний роман? Ви абсолютно праві! Південні ночі, романтика, вплив алкоголю, бажання додати в своє життя трохи драйву та пригод закрутивши адюльтер, може збити з праведного шляху будь-яку людину.

Але це лише одна сторона проблеми. Є й інша. Популярними місцями відпочинку українців є курорти Туреччини, Тунісу, Єгипту та інших арабських країн. Але за межами туристичної зони це далеко не безпечні країни, особливо після початку так званої «арабської весни». Самотня жінка, що пішла гуляти і випадково опинилась поза зоною туристичних кварталів чи просто заблукала в незнайомому місці, запросто може бути викраденою і в результаті опинитися в борделі або в рабстві.

Є оптимальне рішення - якщо на Вас буде працювати приватний детектив нашого Агентства, Ви можете бути певні, що відпочинок Вашої половини пройде спокійно і без ексцесів у вигляді закрученого на стороні курортного роману чи неприємностей з боку гарячих місцевих хлопців. Наша служба буде фіксувати всі її/його знайомства і зустрічі, проаналізує поведінку і вбереже від небажаних контактів або конфліктів, при цьому не звертаючи на себе уваги і не розкриваючи своєї місії. У будь-якій країні світу.

Сайт Агентства - http://odin-detective.com.ua

Skype - odin-detective

Контакты:

Ольга Вадимовна
Львов, Львовская область

Показать контакты