Купити відлякувач собак з високою потужністю

Дата: 07.11.2018 №: 28493 Тип: продажа Просмотров: 36

Купити відлякувач собак з високою потужністю

Цена: 1890 грн.

Купити ультразвуковий відлякувач собак «Собак.нет вспышка плюс» Ви зможете лише у нас в інтернет-магазині «I-Protect» за найнижчою ціною 1890 гривень.

Він вважається самим багатофункціональним пристроєм для захисту від собак, має високу силу випромінювання(120 дБ) і дальність дії до 20 м. Відлякує агресивних псів за допомогою потрійного впливу: найпотужніший ультразвук, яскраві світлові спалахи і спеціально підібраний звуковий сигнал.Також варто відзначити те,що прилад зберігає 100%-у потужність випромінювання при розряді батарей. «Собак.нет вспышка плюс» працює однаково ефективно як з новими, так і з майже повністю розрядженими акумуляторами. Робота приладу автоматизована - достатньо лише натиснути кнопку включення і утримувати її до тих пір, поки тварина не втече.В пристрої присутні світлодіоди,які додатково впливають на разьяренных собак,своїми яскравими спалахами. Ультразвуковий відлякувач собак «Собак.нет вспышка плюс» це легкість і компактність,выберая саме цей відлякувач можете бути впевнені в його 100 % ефективності.

Гарантія на товар-12 місяців. Безкоштовна доставка по всій території України.Замовити товар можете по телефону 0677190866 або на сайті i-protect.com.ua

Контакты:

Александр
Великая Березовица, Тернопольская область

Показать контакты