Ловирой карандаш. Украина

Дата: 05.11.2018 №: 28426 Тип: продажа Просмотров: 20

Ловирой карандаш. Украина

Цена: 49 грн.

Препарат «Еко-плюс» містить виключно природні екологічно чисті арома-масла та екстракти лікарських трав, без додавання хімічних речовин, - пиретроїдів або антибіотиків. Препарат «Еко-плюс» може використовуватись без обмежень щодо строків медозбору та пори року. Природні екологічно чисті компоненти препарату «Еко-плюс» не накопичуються у меді та інших продуктах бджільництва. Довготривале систематичне використання смужок препарату «Еко-плюс» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів, резистентних до препарату.

Показання щодо використання: Препарат «Еко-плюс» призначений для лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок з дерев’яного шпону розміром 200х20х0,8 мм.

Складові компоненти: Одна смужка містить діючі речовини: чебрецева ефірна олія - 45 мг/пл, коріандрова ефірна олія - 35 мг/пл, м’ятна ефірна олія - 35 мг/пл, ефірна олія полину гіркого - 45 мг/пл, евкаліптова ефірна олія - 40 мг/пл, ялівцева ефірна олія - 45 мг/пл, екстракт ехінацеї пурпурної - 25 мг/пл.

Фармакологічна дія: Препарат «Еко-плюс» проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні варроатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі.

Діючі речовини, – чебрецева ефірна олія, коріандрова ефірна олія, м’ятна ефірна олія, ефірна олія полину гіркого, евкаліптова ефірна олія, ялівцева ефірна олія, екстракт ехінацеї пурпурної, проявляють селективну дію на ектопаразитів та взаємодіють з натрієвими каналами мембран нервових клітин, в результаті чого спостерігається затримка реполяризації мембрани нервових клітин ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Еко-плюс» викликають тривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що ефективно призводить до ураження, паралічу та загибелі ектопаразитів. Використання смужок препарату «Еко-плюс» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів, підвищеної резистентності.

Дозування та спосіб використання: Препарат «Еко-плюс» смужки можна застосовувати у будь-яку пору року для лікування варроатозу у випадках інтенсивної інвазії бджолосімей.

Перед підвішуванням смужок, дно вулика вкривають чистим аркушем паперу. Через 24 години після вивішування смужок дно перевіряють на наявність загиблих кліщів варроа Varroa destructor.

Обробку бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor або трахейним бджолиним кліщем Acarapis woodi, препаратом «Еко-плюс» проводять навесні, влітку та восени. Обробку бджолосімей препаратом «Еко-плюс» проводять з розрахунку 2 пластини на 1 бджолосім’ю силою 10 гніздових рамок, з розміщенням між 3-4 та 7-8 соторамками, та 1 пластину на бджолосім’ю силою 5 гніздових рамок, з розміщенням в центрі гнізда. У випадку сильного ураження кліщем, слід додати 1-2 смужку препарату «Еко-плюс» на 10 с

Контакты:

Марина
Киев, Киевская область
Стратегическое шоссе, 35

Показать контакты