Моль-стоп(от восковой моли)80мл.обрызгивание. Украина

Дата: 05.10.2018 №: 27824 Тип: продажа Просмотров: 31

Моль-стоп(от восковой моли)80мл.обрызгивание. Украина

Цена: 46 грн.

«Міль-Стоп» рідина, об’ємом 100 мл, для боротьби з восковою міллю

Фармакологічна дія: Препарат «Міль-Стоп» рідина проявляє яскраво виражену інсектицидну дію щодо всіх стадій розвитку воскової молі Galleria mellonella: яйце, личинка (гусениця), лялечка (хризаліда) та доросла особина (імаго). Висока концентрація активних компонентів в рідкій фазі забезпечують ефективну дію препарату «Міль-Стоп» в розчині, а висока летючість складових компонентів дозволяє швидко насичувати парами увесь робочий об’єм, в якому проводится обробка. Препарат «Міль-Стоп» демонструє яскраво-виражені інсектицидні властивості завдяки сумарній активності компонентів, що входять до його складу.

Показання щодо використання: Препарат «МільСтоп» рідина призначений для ефективної боротьби щодо всіх стадій розвитку воскової молі Galleria mellonella: яйце, личинка (гусениця), лялечка (хризаліда) та доросла особина (імаго). Також препарат «Міль-Стоп» використовується для дезодорації сотових рамок та сотосховищ та як профілактичний засіб захисту від воскової молі.

Форма випуску: Пластиковий флакон об’ємом 100 мл.

Складові компоненти: Пластиковий флакон препарату «Міль-Стоп» містить: ялицева ефірна олія - 250 мг, ефірне масло лаванди – 750 мг, коріандрове масло – 650 мг, ефірне масло чебрецю – 850 мг, розмаринове ефірне масло – 850 мг, ефірне масло полину гіркого – 840 мг, концентрат високоактивної сірко-вмісної речовини – 7,45 г , поверхнево-активні речовини, допоміжні компоненти,стабілізатор.

Дозування та спосіб використання: Соти, вражені восковою міллю, видаляють та перетоплюють на віск, гніздо скорочують. Флакон з препаратом «Міль-Стоп» необхідно перед вживанням інтенсивно струсити. Вміст флакону з препаратом «Міль-Стоп» переливають в скляну або поліетиленову мірну ємність та додають воду, температурою +17 ºС ÷ +22 ºС, доводячи загальний об’єм розчину до 1000 мл. Приготованим водо-емульсійним розчином обробляють сотові рамки, з пульверизатору або змоченою ганчіркою з розрахунку 10 мл розчину на 1 сотову рамку. Готовий водо-емульсійний розчин препарату «Міль-Стоп», загальним об’ємом 1000 мл, використовується для обробки 100 сотових рамок (10 бджолосімей). Усі сотові рамки, оброблені препаратом «Міль-Стоп», складають в герметичні сотосховища або упаковують в поліетилен для подальшої експозиції протягом 45 днів. Після завершення експозиції, усі сотові рамки, оброблені препаратом «Міль-Стоп», необхідно обробити послідовно миючим та дезінфікуючим засобами, рекомендованими для бджільництва; очищені сотові рамки просушують та використовують на загальних підставах.

Застереження: Флакон з препаратом «Міль-Стоп» слід відкривати безпосередньо перед використанням. Обережно! Препарат «Міль-Стоп» містить високу концентрацію активної сірко-вмісної речовини! Заборонено проводити обробку сотових рамок водо-емульсійним розчином препарату «Міль-Стоп» у безпосередній близькості від бджіл та необхідно уникати потрапляння розчину безпосередньо на бджіл. Суворо заборонено використ

Контакты:

Марина
Киев
Стратегическое шоссе 35

Показать контакты