Возгонар 50мл ( аналог Бисанар 50мл) Украина

Дата: 11.05.2018 №: 25549 Тип: продажа Просмотров: 50

Возгонар 50мл ( аналог Бисанар 50мл) Украина

Цена: 53 грн.

Препарат «Возгонар»

Показання щодо використання: Препарат «Возгонар» призначений для лікування та профілактики варроатозу бджіл (збудник – кліщ Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (збудник – кліщ Acarapis woodi), браулезу (збудник –Braula coeca) та воскової молі Galleria mellonella.

Форма випуску: Пластиковий флакон, ємністю 50 мл, що містить рідину світло-жовтого кольору з різким специфічним запахом.

Складові компоненти: Препарат «Возгонар», об’ємом 50 мл, містить: щавелева кислота – 500 мг (1,00 %), тимол – 250 мг (0,50 %), коріандрове ефірне масло – 250 мг (0,50 %), ялицева ефірна олія – 250 мг (0,50 %), стабілізатори, допоміжні компоненти, розчинники (гексан, етанол).

Фармакологічна дія: Препарат «Возгонар» проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні та профілактиці вароатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Препарат «Возгонар» є препаратом контактної дії та не викликає звикання.

В процесі сублімації препарату «Возгонар» виділяється значна кількість парів, в щільному тоці яких, ефективно переносяться активні компонети. При цьому увесь об’єм вулика швидко наповнюється насиченими парами компонентів препарату «Возгонар», які рівномірно розповсюджуються в об’ємі вулика, а їх діюча концентрація залишається стабільною протягом усього часу експлікації,.

Діючі речовини препарату «Возгонар»: щавелева кислота, тимол, коріандрове ефірне масло, ялицева ефірна олія, розповсюджуючись в газовій фазі, ефективно розподіляються в загальному об’ємі вулика та проявляють збуджуючий вплив на нервову систему паразитів, активно вражаючи їх та викликаючи параліч. Вражені паразити опадають на дно вулика безпосередньо в процесі обробки та протягом часу додаткової експлікації - 30 хв. Діючі речовини препарату «Возгонар» продовжують діяти в організмах паразитів ще наступні 2-3 доби, викликаючи їх поступове враження та загибель.

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «Возгонар» бджолосімей, вражених кліщем Varroa destructor, проводять навесні, влітку та восени. Обробку препаратом «Возгонар» слід проводити вранці або ввечері, при температурі навколишнього повітря від +10°С до + 15°С. Препарат «Возгонар» застосовують для обробки бджолосімей весною, після весіннього обльоту бджіл, в літньо-осінній період, ― після відкачування товарного меду та після виходу молодих бджіл з розплоду, і формування гнізд на зимівлю. Безрозплідні виводки та пакети бджіл можна обробляти протягом усього бджільницького сезону. Для отримання найбільшого лікувального ефекту уражені кліщем бджолині сім'ї обробляють після видалення з них розплоду.

Перед початком обробки препаратом «Возгонар» вулик герметизують, на дно вулика встановлюють сітчастий підрамник, який устилають чистим папером. Для обробки препаратом «Возгонар» використовують димову гармату Varomor. Флакон з препаратом «Возгонар» відкривають та переливають

Контакты:

Людмила
Киев, Киевская область
Стратегическое шоссе 35

Показать контакты