Ловирой карандаш Украина.

Дата: 07.05.2018 №: 25479 Тип: продажа Просмотров: 60

Ловирой карандаш Украина.

Цена: 49 грн.

Показання щодо використання: Препарат «Ловирій» олівець використовують для приманювання бджіл та вловлювання роїв на пасіках в період роїння бджіл.

Форма випуску: туба з гелем, з забарвленням від білого до світло-жовтого кольору, запакована у пластиковий пакет.

Складові компоненти: гераніол, цитраль, силікагель, вазелінове масло, стабілізатори, допоміжні компоненти.

Фармакологічна дія: Препарат «Ловирій» олівець проявляє системну активність, щодо приманювання бджіл та вловлювання роїв на пасіках в період роїння бджіл.

Дозування та спосіб використання:

Спосіб застосування та рекомендований час експлікації при використанні препарату «Ловирій» олівець:

1. Заздалегідь, перед роїнням бджолосім’ї, або при явних ознаках роїння, дістають з полімерного пакету тубу препарату «Ловирій» олівець, та розміщують його на привої. Препарат «Ловирій» олівець містить летючі компоненти, які інтенсивно розповсюджуються через бокові целюлозні перегородки туби.

2. Туба препарату «Ловирій» олівець може бути розміщена всередині заздалегідь приготованої роївні. Підготовлену роївню, з тубою препарату «Ловирій» олівець, підвішують на дереві чи закріплюють на жердині на висоті рою, за напрямком вітру, на відстані до 10-15 метрів. Роївні, з тубою препарату «Ловирій» олівець, необхідно оглядати раз на 2-3 дні, на предмет наявності рою та загальної активності бджіл щодо препарату «Ловирій» олівець. Після приманювання бджіл та вловлювання рою, тубу препарату «Ловирій» олівець необхідно щільно запакувати в полімерний пакет. При дотриманні вимог щодо зберігання, туба препарату «Ловирій» олівець може бути повторно використана до 5-7 разів.

Застереження: Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Ловирій» олівець, використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Ловирій» олівець необхідно відкривати на пасіці, безпосередньо перед застосуванням.

Побічна дія: При застосуванні препарату «Ловирій» олівець, згідно даної інструкції, побічна дія не зафіксована.

Протипоказання: При застосуванні препарату «Ловирій» олівець згідно даної інструкції, протипоказання не зафіксовано.

Умови зберігання: Препарат «Ловирій» олівець необхідно зберігати в захищеному від сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів при температурі від 0 ºС до +20 ºС. Препарат «Ловирій» олівець необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей!

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.

Контакты:

Марина
Киев
Стратегическое шоссе,35

Показать контакты