ЛОВИРОЙ-гель 25гр.(насоновая железа рабочей пчелы,гераниол,цитраль)Украина.

Дата: 07.05.2018 №: 25478 Тип: продажа Просмотров: 60

ЛОВИРОЙ-гель 25гр.(насоновая железа рабочей пчелы,гераниол,цитраль)Украина.

ЛОВИРОЙ-гель 25гр.(насоновая железа рабочей пчелы,гераниол,цитраль)Украина.

Цена: 50 грн.

Показання щодо використання: Препарат «Ловирій» гель використовують для приманювання бджіл та вловлювання роїв на пасіках в період роїння бджіл.

Форма випуску: гель з забарвленням від білого до світло-жовтого, об’ємом 25 гр, запакований у пластиковий флакон.

Складові компоненти: гераніол, цитраль, силікагель, вазелінове масло, стабілізатори, допоміжні компоненти.

Фармакологічна дія: Препарат «Ловирій» гель проявляє системну активність щодо приманювання бджіл та вловлювання роїв на пасіках в період роїння бджіл.

Дозування та спосіб використання:

Способи застосування та рекомендовані дози при використанні препарату «Ловирій» гель:

1.Заздалегідь, перед роїнням бджолосім’ї, препарат «Ловирій» гель наносять на привій, в кількості 2,5 г (0,5 чайної ложки), при цьому утворюється сфера, діаметром 1 см. Препарат «Ловирій» гель містить летючі компоненти, які необхідно оновлювати кожного дня, протягом всього строку роїння.

2. При використанні препарату «Ловирій» гель в роївнях, гель в кількості 5 г (1 чайна ложка) однократно наносится на внутрішню частину роївні. Підготовану роївню, оброблену препаратом «Ловирій» гель підвішують на дереві чи на жердині на висоті рою, за напрямком вітру на відстані 10-15 метров. Роївні, оброблені препаратом «Ловирій» гель, необхідно оглядати раз на 3-4 дні, для оновлення препарату «Ловирій» гель. Після приманювання бджіл та вловлювання рою, роївня, оброблена препаратом «Ловирій» гель, може бути використана для повторного використання протягом 1-2 днів.

Застереження: Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Ловирій», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Ловирій» необхідно відкривати безпосередньо перед застосуванням.

Побічна дія: При застосуванні препарату «Ловирій» гель згідно даної інструкції, побічна дія не зафіксована.

Протипоказання: При застосуванні препарату «Ловирій» гель згідно даної інструкції, протипоказання не зафіксовано.

Умови зберігання: Препарат «Ловирій» необхідно зберігати в захищеному від сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів при температурі від 0 ºС до +20 ºС. Препарат «Ловирій» необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей!

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.

Контакты:

Марина
Киев
Стратегическое шоссе,35

Показать контакты