Амитраз-Т (амитраз,тимол,пихтовое масло)Украина.

Дата: 02.05.2018 №: 25418 Тип: продажа Просмотров: 60

Амитраз-Т (амитраз,тимол,пихтовое масло)Украина.

Цена: 42 грн.

Показання щодо використання: Показання до застосування: Препарат «Амітраз-Т» призначений для діагностики та лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок з дерев’яного шпону розміром 200х20х0,8 мм.

Складові компоненти: Одна смужка містить діючі речовини: амітраз – 6.75 мг/пл, тимол – 0.80 мг/пл, ялицева ефірна олія – 0.80 мг/пл.,та інші допоміжні речовини.

Фармакологічна дія: Препарат «Амітраз-Т» проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні вароатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Діючі речовини препарату «Амітраз-Т», – амітраз, тимол, ялицева ефірна олія, проявляють селективну дію щодо ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Амітраз-Т» взаємодіють з натрієвими канальцями мембран нервових клітин, в результаті чого спостерігається затримка реполяризації мембрани нервових клітин ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Амітраз-Т» викликають тривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що призводить до ураження, паралічу та загибелі ектопаразитів.

Речовина амітраз, - проявляє яскраво-виражену репелентну та інсектицидну дію.

Амітраз являється специфічним акарацидом системної дії, активним щодо паразиту медоносної бджоли кліща Варроа Varroa destructor.

Тимол – фізіологічно-активна речовина, що міститься в багатьох ефірних оліях, широко використовується у бджільництві як засіб проти варроазу та акаропідозу бджіл.

Ялицева ефірна олія, - являеться природним натуральним екологічно чистим продуктом, який проявляє не лише акарицидні та репелентні властивості, а також володіє високими бактерицидними, фунгицидними та імуностимулюючими характеристиками.

Препарат «Амітраз-Т» містить високоактивні реагенти, - амітраз та тимол, що забезпечує його високу акарицидну активність при лікуванні вароатозу (Varroa destructor), а також ялицеву ефірну олію, що забезпечує загальну інсектицидну дію при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella). Використання смужок препарату «Амітраз-Т» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів, підвищеної резистентності.

Дозування та спосіб використання: у випадках інтенсивної інвазії препарат «Амітраз-Т» можна застосовувати у будь-яку пору року для діагностики варроатозу, а також весною та восени для лікування вароатозу бджолосімей. Для отримання найбільшого лікувального ефекту уражені кліщем бджолині сім'ї обробляють після видалення з них розплоду. Весною, обробку препаратом «Амітраз-Т» проводять в період від першого обліту бджіл до початку першого медозбору за 15-20 днів. Восени, обробку препаратом «Амітраз-Т», проводять в період одразу після останньої викачки меду.

Контакты:

Марина
Киев
Стратегическое шоссе,35

Показать контакты