Універсальне обладнання. Реставрація, виробництво подушок. Селезень Плюс.

Дата: 30.03.2018 №: 24898 Тип: продажа Просмотров: 102

Універсальне обладнання. Реставрація, виробництво подушок. Селезень Плюс.

Селезень Плюс - універсальне обладнання для виробництва і реставрації подушок, ковдр, пуховиків, м'яких іграшок, а також для сортування пуху-пера і виробництва пухових ковдр найвищої якості.

Лінія Селезень Плюс працює як з природним пухом, так і синтетичними наповнювачами.

Устаткування працює в 4х основних режимах.

1. Чищення та дезінфекція перо-пухової суміші (ППС). Видалення важких сторонніх механічних включень. Заміна напірника подушки або перини.

У процесі обертання ППС в барабані-знепилювачі, за допомогою спеціальної сітки відсіваються всі сторонні легкі включення: пил, ворс, кісткове борошно, продукти життєдіяльності пилового кліща.

2. Сортування і виділення пуху з ППС за допомогою повітряних потоків висхідних в прозорому куполі сортувального вузла. Виробництво пухової матеріалу для пуховиків і ковдр екстра-класу.

3. Виготовлення ковдр (пухових і синтетичних) на устаткуванні і на приставному столі для ковдр великих розмірів за допомогою верхнього поворотного патрубка D 50

4. Виготовлення пуховиків, ортопедичних матраців, м'яких іграшок, спальних мішків за допомогою патрубка D 32 на лицьовій панелі обладнання з пір’євопухових і синтетичних матеріалів.

Устаткування може бути оснащене додатковими опціями.

Крім прямого призначення прозорий купол (вузол сортування пуху-пера) створює рекламний ефект, привертаючи увагу витачим в висхідних потоках повітря пухом.

Додаткова опція пилососа - трубка для вакуумної (стислої) упаковки пуховопір'яних виробів.

Габарити 1450х588х920, загальна маса 128 кг, габарити пилососа 600х600х280, потужність 1.4 кВт

Контакты:

Сергій
Львов, Львовская область

Показать контакты