Галерейна система

Дата: 13.02.2018 №: 24231 Тип: продажа Просмотров: 41
Галерейна система
Галерейна система
Галерейна система
Галерейна система
Галерейна система
Галерейна система
Галерейна система
Галерейна система
Галерейна система
Галерейна система
Цена: Договорная

Спеціальна пропозиція для осучаснення освітніх закладів, галерей, музеїв, ресторацій. Наша компанія займається продажем галерейних підвісок. Це система кріплень для вивішування різного роду документів, фотогафій, малюнків, картин та елементів декору . Саме тому ArTiteq пропонує модернізувати різного виду заклади . Таку практику проводять у всіх європейских установах, і це справді допомагає уникнути ряду незрчуностей. Каталог товарів досить широкий, тому ми можемо підібрати варіант який підійде саме Вам. Також наша фірма довгий час співпрацює з закладами освіти та культури тому пропонує їм програму знижок до 23%.

Переваги даних систем:

1. Багатофункціональність - у звязку з тим, що каталог систем є досить великий, можна підібрати кріплення на різний смак та функціонал(від фіксації як невеликих візиток до фіксування громістких картин)

2. Просте та варіативне розміщення - річ яка зафіксована на наших системах легко рухається по всій довжині кріплень, та без проблем знімається/міняється на нову протягом декількох секунд. Обладнавши наприклад клас нашими підвісками за декілька хвилин можна повністю переоформити його під тематику уроку.

3.. Надійність та безпечність - системи витримують вагу до 50-60кг та надійно фіксуються на стіні, тому не заподіють шкоди оточуючим.

4. Простота монтажу - для встановлення кріплень непотрібно додаткових навичок.

5. Сучасний вигляд - системи кріплень не є габаритними та ідеально підійдуть до будь-якого інтер'єру.

Контакты:

Андрій
Львов
вулю Городоцька

Показать контакты